Puerto del Carmen, Lanzarote je největší a nejrušnější letovisko s množstvím klubů, barů a restaurací. Je ideální pro mladé singly i páry hledající zábavnou dovolenou. Místo nabízí vynikající písečné pláže, četné restaurace a chcete-li i trochu kultury, tak staré město plné atmosféry dávných časů.Proč strávit dovolenou v Puerto del Carmen?

Zeptejte se někoho, kdo miluje Lanzarote  pro jeho zvláštní směsici dramatu a krásy, měsíční krajiny a měkkého písku a on vám nejspíš řekne, že dovolená v Puerto del Carmen je jedním z nejkrásnějších zážitků. Určitě neuděláte chybu, pokud toužíte po dovolené v krásném moderním resortu a uvažujete o Lanzarote,  Puerto del Carmen. Po čtyřicet let, toto populární přímořské letovisko poskytuje dovolenou snů tisícům spokojených zákazníků - z nichž mnozí tráví opakovaně dovolenou v Puerto del Carmen  každý rok.Světlý písek, klidné vody a příjemné klima po celý rok znamená, že last minute dovolená v Puerto del Carmen nabízí vše potřebné pro tolik očekávaný odpočinek.

Pobyty s komplexními službami v Puerto del Carmen  proměnily ospalou rybářskou vesnici v moderní a komfortní resort - avšak tradice nebyly zapomenuty.

Část ostrova je přizpůsobena turistům, s řadou příjemných hotelových a vilových komplexů, u jejichž bazénů můžete násávat síly ze sluníčka Kanárských ostrovů. Puerto del Carmen je také dobrou základnou pro ty, kteří mají rádi vlny - je to surfařská základna. Ale nebojte se, je zde i spousty  klidných pláží, což je důvod, proč dovolená v Puerto del Carmen pravidelně láká mladé páry a rodiny.

Noční život zde není  nudný. Máte na výběr spousty latinských a kubánských barů, diskoték s happy hours.

Využijte last minute dovolenou v Puerto del Carmen, a okuste to nejlepší z Lanzarote - možná to nejlepší z Kanárských ostrovů. Bude o vás dobře postaráno.